dog, német dog,dane, great danes, német dog, great dane, deutche dogge              href

 

 
     
         
 

 
           
index>hírek

 

el Santhynor Great Danes

 

Archív hírek 2008                  Archív hírek 2009                 Archív hírek 2010

 

Aktuális hírek

December

 

 

Kellemes Ünnepeket, Sikeres Új Évet Kívánunk!

 

 

Ch Hannibal Lecter-A
az ultrahangos vizsgálat alapján ismét sikeresen fedezte
EuJCH Cherie of Austria Great Stars fekete szukát
a v Blue Ground német dog kennel (Sandra Kolaczek)
tulajdonában.

 

 

 

 

 

el Santhynor Great Danes

 

 

 

2011 november 19
CACIB ZAGREB (HR)

bíró: Mstislav Polivanov (Ru)

Dinastiya Leksa Jelana to
el Santhynor

(Ch.Hannibal Lecter-A X Ch.Ferilend
New Vita
)
Kitűnő I, PRM, JBOB, JBIS-BE Javasolt

Ezzel az eredménnyel teljesítette a
Horvát Junior Championátus
feltételeit is.

 

 

 

Ch Hannibal Lecter-A
az ultrahangos vizsgálat
alapján
sikeresen fedezte
JCH Altea Empire Of Titan's foltos szukát
Marija Nedeljkovic
tulajdonában.

További info >>>

 

 

Hivatalos Szívultrahang vizsgálati eredmények:

Naughty by Nature el Santhynor foltos szuka (4 év)
normál morfológia,
normál működés  

 

Lara Croft el Santhynor
foltos szuka (5 év)

normál morfológia,
normál működés  

 

 

Rima-Réme Dante
Ch.Hannibal Lecter-A X el loco Sfinx Safari

 

 

 

Hivatalos Szívultrahang vizsgálati eredmények:

Hannibal Lecter-A
foltos kan (5 év)
normál morfológia,
normál működés

 

 

Edami Edith el Santhynor
foltos szuka (9,5 év)
normál morfológia,
normál működés

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Új képek Utah-ról
(Ch. Hannibal Lecter-A  X Ch Lara Croft el Santhynor)
 

 

 

 

 

 

 

Ch Hannibal Lecter-A
ISAG 2006-os
DNS tesztjének eredménye megérkezett  

 

 

Új képek

Ch Hannibal Lecter-A
és Mary Jo.-J di Shakir House
kölykeiről

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

el Santhynor Great Danes

 

 

 

 

 

Marcottaviano del Nord Ovest

04/11/2006

 

 

 

Új képek:

JCh Dinastiya Leksa Jelana to el Santhynor
15 hónapos
(Ch.Hannibal Lecter-A X Ch.Ferilend New Vita)
   

 

 

 

 

Megszülettek

Ch Hannibal Lecter-A és JCH Altea Empire Of Titan's
foltos szuka kölykei Marija Nedeljkovic
tulajdonában.

  

 

 

 

 

2011 december
CAC LEGIONOWO (PL)

 

JCh KSENIA Arhus
(Ch. Hannibal Lecter-A  X Ch Pandemonium Arhus)
16 hónaposan
Kitűnő I, CAC

Tenyésztő:Alicja Mech
Tulajdonos:
Karolina Ogonowska

 

Gratulálunk Karolina!

 

 

 

 

 

 

2011 december 05
Klubkiállítás - Brantford (Kanada)

Hannibal Lecter lánya,

Dinastiya Leksa Jie-Vie
(Ch Hannibal Lecter-A X Ch. Feerilend New Vita)

Osztálygyőztes, Klubgyőztes, Legszebb Szuka (Winner Bitch) és BOS lett

Tulajdonos: Grace Florysiak


Gratulálunk Grace-nek és Lubának!

 

 

Új képek Hannibal Lecter kölykeiről:

 

Cuvee Imperiale di Shakir House
(Ch. Hannibal Lecter-A X Shakir Mary Joj)
Tenyésztő: Aida Yadgarova
Tulajdonos: Nello Alfano (All. della Torre di Velia)

 

 

Chardonnay di Shakir House
(Ch. Hannibal Lecter-A X Shakir Mary Joj)
Tenyésztő+Tulajdonos: Aida Yadgarova

 

 

Chateurey di Shakir House
(Ch. Hannibal Lecter-A X Shakir Mary Joj)
Tenyésztő: Aida Yadgarova
Tulajdonos: Linda Giombini

 

 

Closreberg di Shakir House
(Ch. Hannibal Lecter-A X Shakir Mary Joj)
Tenyésztő: Aida Yadgarova

 

 

Boldog Születésnapot Decemberi Születésű Kutyáinknak!

 

 

 

el Santhynor "S"

2010. december 26
(Continental Valentino X NBN el Santhynor)

el Santhynor "R"

2010. december 18

(Ch Hannibal Lecter-A X Ch Lara Croft

 

 

November

 

 

 

Boldog Születésnapot Golodh!

GOLODH DE MONFRADOGOS 1 ÉVES
(Hannibal Lecter-A X Alka de Monfradogos)

Gratulálunk Carlos!

 

 

Dinastiya Leksa Jelana
(Ch. Hannibal Lecter-A  X Ch Feerlined New Vita)
oldala új eredményekel és képekkel bővült

 

 

 

Boldog Születésnapot Giovanni!

Giovanni v Blue Ground 1 éves

(Hannibal Lecter-A X Cherie of Austria Great Stars)

Gratulálunk Sandra!

 

 

Ch Hannibal Lecter-A
oldala új fotókkal,egészségügyi eredményekkel
információkal és utódokkal bővült.

 

 

Catalan és testvére 11 évesek lesznek.
(Robin de Can Duran X Aisha Marie el Santhynor)

 

  

 

 

12 hetes képek
Rima-Réme Dante
merle kanról
(Ch Hannibal Lecter-A és el Loco Sfinx Safari)
   

 

 

 

 

 

 

 

2011 november 19
CACIB KIELCE (PL)

bíró: Andrzej Szutkiewicz(Pl)

 

JCh Kremowka Arhus
(Ch. Hannibal Lecter-A  X Ch Pandemonium Arhus)
16 hónaposan
Kitűnő I, CAC, CACIB, BOS

Tenyésztő+Tulajdonos: Alicja Mech
 

KSENIA Arhus
(Ch. Hannibal Lecter-A  X Ch Pandemonium Arhus)
Kitűnő I, CAJC, BJ
Fiatal Lengyel Champion
Tenyésztő:Alicja Mech
Tulajdonos:
Karolina Ogonowska

Gratulálunk Lányok!!!

 

Új képek Tsunami della Dolce Vita foltos szukáról

Hello Pinky!
(Ch Hannibal Lecter-A X Babushka v Schlesien)
 

 

 

 

Palatinate-Keszler Blood of Renaissance'Rene'
(Ch No Mercy el Santhynor X O'Negra el Santhynor)

oldala új eredményekkel bővült.

 

2011. november 06 CAC-Oltenia (Ro)

Bíró: Kostadin Shankov

Kitűnő I, JCAC, JBOB

  
Köszönet Oananak, Adynak és Dannak!

 

 

Új képek az "S" kölykökről:

(Continental Valentino X Naughty by Nature el Santhynor)

 

Sentinel

 

 

Semiramis

 

 

Saigon

 

 Seherezade

 

 

 Sunny

 

 

 

 

 

Új képek

Ch Hannibal Lecter-A
és La Scala Moloseum
kölykeiről

  

 

 

 

 

 

Boldog Születésnapot Novemberi Születésű Kutyáinknak!

 

 

Viharvári-Vitéz Biggi

1999. november 28
(Meherzugi Eduard X Yellow Big Body Chivas)

Starophramen 'D' alom
2009. november 01.
(Abbey v Starophramen X Mercibo Alexander Aidan)

 

el Santhynor 'Greco'
2004. november 06.
(Crazy Horse of Controll X Aisha Marie el Santhynor)

Lord Obrowska Tradycja -

2010. november 16

(CH.Hannibal Lecter-A X Ch.Goraya Obrowska Tradycja)

 

 

Október

 

Boldog Születésnapot Rene!

 

 

Köszönjük Ady és Oana!

 

 

 

23/10/2011 - Poznan(Pl)

Kremowka Arhus
(Ch. Hannibal Lecter-A  X Ch Pandemonium Arhus)
 

Tenyésztő+Tulajdonos: Alicja Mech

 

Exc. I, CAJC & Best Junior
Crufts Qualification
Junior Poland Winner

 

 

 

 

 

 

 

 

Boldog Születésnapot Októberi Születésű Kutyáinknak!

 

 

el Santhynor 'Q' alom
2008. október 12.
(Femme Fatale el Santhynor X Lombard el Santhynor)
Starophramen 'B' alom
2003. október 14.
(Viharvari-Vitez Biggi X Achilles v Starophramen)

 

Új Képek:
"U" kölykök
(Ch. Hannibal Lecter-A  X Ch Lara Croft el Santhynor)

 

 

Rococco el Santhynor oldala elkészült.

(Ch. Hannibal Lecter-A  X Ch Lara Croft el Santhynor)

 

 

2011 Október 16
Jubileumi Kutyakiállítás - CZĘSTOCHOWA (Pl)

Ksenia Arhus
(Ch. Hannibal Lecter-A X Ch Pandemonium Arhus)
Fiatal Osztály: Kitűnő I., CAJC, JBOB

Tenyésztő: Alicja Mech
Tulajdonos: Karolina Ogonowska
Gratulálunk!

 

 

CAC Kiállítás  Senta (SRB)
bíró: Dr. Predrag Zikic (SRB)

Dinastiya Leksa Jelana to el Santhynor   - Kitűnő I,PRM
(Ch. Hannibal Lecter-A  X Ch Feerlined New Vita)

 

Ezzel az eredménnyel Jelana teljesítette a
Szerb Junior Championátus
követelményeit.

 

Le Roi "Mini Me" el Santhynor - Kitűnő I., PRM

(Ch. Hannibal Lecter-A  X Ch Lara Croft el Santhynor)

 

Lara Croft el Santhynor - Kitűnő I, CAC  


Lara oldalán új képek

 

Edami Edith el Santhynor - Kitűnő I, VCAC  

 

Catalan el Santhynor - Kitűnő I, VCAC
Veteran Best In Show

Külön köszönet Pálházy-Kiss Szilviának Catalan felvezetéséért!

 

Ch.Lara Croft és Ch Hannibal Lecter-A kölykeinek új képei

 

 

 

 

új linkek:

Continentaldog kennel
Ravendane kennel
Chromadanes kennel

Romydog kennel

 

 

Kendi Zu Arhus nyaral  :-)
(Ch. Hannibal Lecter-A X Ch Pandemonium Arhus)

 

 

Tsunami della Dolce Vita "Pinky"
(Ch Hannibal Lecter-A and Babushka v Schlesien)
új fotói

 

 

 

 

 

 

2011.10.02. - Komárom CACIB-DERBY (H)
bíró: Rauhoffer Viktor (H)

Dinastiya Leksa Jelana to el Santhynor   - Kitűnő II
(Ch. Hannibal Lecter-A  X Ch Feerlined New Vita)

 

 

2011.10.01. - Temerin CAC (SRB)
bíró: Milos Veselinov (SRB)

Lester Obrowska Tradycja - Kitűnő I,PRM
(CH.Hannibal Lecter-A X Ch.Goraya Obrowska Tradycja)

 

Ezzel az eredménnyel Lester teljesítette a Szerb Junior Championátus követelményeit. Gratulálunk Tenyésztőjének,Hanna Falutának és tulajdonosainak:Aleksandar és Ivana Lipai-nak!

 

 

Lord Obrowska Tradycja - Kitűnő I,PRM
(CH.Hannibal Lecter-A X Ch.Goraya Obrowska Tradycja)

 

Dinastiya Leksa Jelana to el Santhynor   - Kitűnő I,PRM
(Ch. Hannibal Lecter-A  X Ch Feerlined New Vita)

 

Le Roi "Mini Me" el Santhynor - Kitűnő II.

(Ch. Hannibal Lecter-A  X Ch Lara Croft el Santhynor)

 

 

Szeptember

 

Boldog Születésnapot Szeptemberi Születésű Kutyáinknak!

el Santhynor 'U' alom
2011. szeptember 04.
(Ch. Hannibal Lecter-A  X Ch Lara Croft el Santhynor)

el Santhynor 'P' alom
2011. szeptember 07.
(Marcottaviano del Nord Ovest  X Yoni el Santhynor)

   

el Santhynor 'J' alom
2011. szeptember 13.
(Catalan el Santhynor X Edami Edith el Santhynor)

   

Starophramen 'C' alom
2004. szeptember 21.
(Viharvari-Vitez Biggi X Pan v Schloss Laupheim)

Starophramen 'E' alom
2007. szeptember 24.
(Abbey v Staropharmen X Crown v Starophramen)

 

 

Új képek Ch Hannibal Lecter-A és el Loco Sfinx Safari kölykeiről

Dorka

 

Dorka                                    Dante

 

 

Sentinel és Semiramis és Seherezade új képei
(Continental Valentino X Naughty by Nature el Santhynor)

Seherezade

 

 

Sentinel

 

  

Semiramis

 

Rene és Sherry kiképzőjükkel, Dan Mihai Suciu-val

 

Golodh de Monfradogos 10 hónapos :-)
(Ch Hannibal Lecter-A   x Ch Alka de Monfradogos.)

 

 

Megszülettek Ch.Hannibal Lecter-A & Diaboliquement Belle
des Habits Rouges kölykei a "du
Domaine de Froidmont" kennelben.
 

 

 

Ch.Lara Croft és Ch Hannibal Lecter-A kölykeinek új képei

 

 

 

 

 

 

2011.09.25. - Kiskunfélegyháza CAC (H)
bíró: Dr. Vadócz Éva (H.)

Dinastiya Leksa Jelana to el Santhynor   - Kitűnő I,HPJ,JBOB,
Junior BIS-be javasolt
(Ch. Hannibal Lecter-A  X Ch Feerlined New Vita)

 

 

Kremowka Arhus
(Ch. Hannibal Lecter-A  X Ch Pandemonium Arhus)
Tenyésztő+Tulajdonos: Alicja Mech
 

 

szept 24

DDC- SCHAU Schloss Moritzburg
Fiatal osztály: 3/10

bíró: Wanda Kotik (Pl)

 

 

szept 25

EuDDC- SCHAU Schloss Moritzburg
Fiatal osztály: 4/10

bíró: Simon Boss (Switzl.)
 

Gratulálunk Alicja!

 

 

 

 

2011 szeptember 17
CAC TURIN (SRB)

Lester Obrowska Tradycja - Kitűnő I, PRM
(CH.Hannibal Lecter-A X Ch.Goraya Obrowska Tradycja)

Gratulálunk tenyésztőjének, Hanna Falutának
és tulajdonosainak: Aleksandar és Ivana Lipai-nak!

 

 

2011.09.11. - Hódmezővásárhely CACIB (H)
bíró: Korózs András (H.)

Dinastiya Leksa Jelana to el Santhynor   - Kitűnő III
(Ch. Hannibal Lecter-A  X Ch Feerlined New Vita)

 

 

Gigolo v Blue Ground, 8 hónapos Anibal kölyök Németországban 
(Ch. Hannibal Lecter-A  X EuJCh Cherie of Austria Great Stars)

 

 

elkészült az U kölykök oldala >>>>

 

 

Pinky, a szépséges foltos Anibal lány új fotói 

(Ch Hannibal Lecter-A and Babushka v Schlesien)
a "la Dolce Vita Danes" Kennelben (USA-Texas)

 

 

 

 

Hétvégi Kiállítási Eredmények:

 

2011. szept 18 - Lodz Lengyel Klubkiállítás(Pl)
 

Kremowka Arhus
(Ch. Hannibal Lecter-A  X Ch Pandemonium Arhus)
 
Kitűnő I., JCAC, Fiatal Klubgyőztes 2011,
Legszebb Foltos-Fekete Fiatal,  Junior BISS III.

Tenyésztő+Tulajdonos: Alicja Mech

 

Ksenia Arhus
(Ch. Hannibal Lecter-A X Ch Pandemonium Arhus)
Fiatal Osztály: Kitűnő II., Reserve Klubgyőztes

Tenyésztő: Alicja Mech
Tulajdonos: Karolina Ogonowska
 

2011. szeptember 18 CACIB-BUKAREST (Ro)

Palatinate-Keszler Blood of Renaissance'Rene'
(Ch No Mercy el Santhynor X O'Negra el Santhynor)

Kitűnő I, JCAC, JBOB

Tenyésztő: Palatinate-Keszler Kennel

Tulajdonos: Haus Das Freude kennel + el Santhynor

 

 

2011 szeptember 17. CACIB-Eszék (Hr)

Dinastiya Leksa Zhelana to el Santhynor
(Ch. Hannibal Lecter-A  X Ch Feerlined New Vita)
Kitűnő I, JCAC, JBOB
Tenyésztő:O. Petuhova
Tulajdonos: el Santhynor + Egri Ildiko

 
Köszönet Petőfi Renátának és Ludányi Attilának a képekért!

 

2011 szeptember 16. CAC-VUKOVAR (Hr)

Dinastiya Leksa Zhelana to el Santhynor
(Ch. Hannibal Lecter-A  X Ch Feerlined New Vita)
Kitűnő I, JCAC, JBOB
Tenyésztő:O. Petuhova
Tulajdonos: el Santhynor + Egri Ildiko

 

 Köszönettel tartozom mindazoknak a tenyésztőknek és
tulajdonosoknak,  akik által az "el Santhynor " kennel részesévé vált

ezeknek a csodálatos eredményeknek!
Gratulálunk és köszönjük; Hannibal nevében is!

 

el Santhynor Great Danes

 

 

Megszülettek Ch.Lara Croft és Ch Hannibal Lecter-A kölykei

 

 

Új fotó: Golodh de Monfradogos.
Golodh 9,5 hónaposan 90 cm feletti marmagasságú.

(Ch Hannibal Lecter-A   x Ch Alka de Monfradogos.)

 

 

Új képek Rococco el Santhynorról hamarosan!

(Ch.Lara Croft x Ch Hannibal Lecter-A)

 

 

Új képek  a 8,5 hónapos Rainstorm Luizador el Santhynorról

(Ch.Lara Croft x Ch Hannibal Lecter-A)

 

 

 

Működik a "Kedvenc dogok és dog képek" illetve az "Öreg dogok" album.
Még kialakítás alatt, de már elérhető.

 

 

Új képek  a 8,5 hónapos Le Roi Mini Me el Santhynorról

(Ch.Lara Croft x Ch Hannibal Lecter-A)

  

 

 

 

 

Új képek Ch Hannibal Lecter-A és el Loco Sfinx Safari kölykeiről
  

 

  

 

 

Megszülettek Ch Hannibal Lecter-A és Mary Jo.-J di Shakir House
kölykei Olaszországban.
Gratulálunk és kitartást kívánunk Aidának és Marynek a 14 kiskutyához!

 

  

 

 

Új fotók és Sunnyról, Sentinelről és Semiramisról

(Continental Valentino X Naughty by Nature el Santhynor)

 

Sunny

 

 

 

 

Sentinel

  

 

 

Semiramis

 

 

 

 

 

Új képek Nicodemos el Santhynorról
(Ch Bladerunner del Nord Ovest X Ch Edami Edith el Santhynor)

  

 

 

Hello Pinky! :-)

Ch Hannibal Lecter-A és Babushka v Schlesien lánya
a "la Dolce Vita Danes" kennelben

 

Gratulálunk Vanessának és Babushkának!

 

 

Augusztus

 

 

Augusztus 27.

Białystok - 2011.08.27.
Kremowka Arhus
(CH.Hannibal Lecter-A X Ch.Pandemonium Arhus)

13 hónaposan
Kitűnő I, CAJC, Legszebb Fiatal
Ezzel az eredménnyel Kremowka Fiatal Lengyel Champion.
Gratulálunk tenyésztőjének és tulajdonosának Alicja Mech-nek!

 

 

Zrenjanin-2011. 08.27
Lester Obrowska Tradycja
(CH.Hannibal Lecter-A X Ch.Goraya Obrowska Tradycja)

9 hónaposan, első kiállításán
Kitűnő I, Fiatal Győztes, Fajtagyőztes!
Kutyapár II. helyezett

Gratulálunk tenyésztőjének, Hanna Falutának
és tulajdonosainak: Aleksandar és Ivana Lipai-nak!

(-: Szép volt! :-)

 

 

Új fotók: O'lala el Santhynor-ról
(Marcottaviano-N del Nord Ovest X Lagymanyosi Foltos Jaguar)

 

 

 

 

 

 

Új képek:

Lord testvére, Luzak Obrowska Tradycja
(CH.Hannibal Lecter-A X Ch.Goraya Obrowska Tradycja)
 

8 hónapos a képeken

 

 

Új fotó a 8 hónapos Rose of Roma el Santhynor-ról
(Ch.Hannibal Lecter-A X MultiCh Lara Croft el Santhynor)

 

 

Dinastiya Leksa Jie-Vie
(Ch Hannibal Lecter-A X Ch. Feerilend New Vita)
 az első kiállításán, Eire-ben, 9 hónaposan :
Osztálygyőztes, Legszebb Szuka (Winner Bitch) és BOS lett

Bíró: Mr Rafael Malo Alcrudo   Tulajdonos: Grace Florysiak

G r a t u l á l u n k  ! ! !

 

 

Új linkek:

Cheshire Great Danes
Chroma Dane
Degli Arikara

Olympus Danes
Gracewaydogs

 

 

Hiányzol...
Lui most lenne 5 éves

 

 

Augusztus 24.

Új képek Ch Hannibal Lecter-A és el Loco Sfinx Safari kölykeiről
 

     

 

 

Augusztus 23.

Új, 5 hónapos képek Tatiana el Santhynor-ról
(Lormont de Ayalga X Emma v Starophramen)

 

 

 

Augusztus 22.

Új kép Ch Hannibal Lecter-A és La Scala Moloseum kölykeiről.

 

 

Augusztus 19.

Megszülettek Ch Hannibal Lecter-A és el Loco Sfinx Safari kölykei
a Rima-Réme kennelben

 

 

Augusztus 18

Örömmel mutatjuk be új szukánkat:

ASADY SHADOW "Ashley" VON HAUS DAS FREUDE-t
(Andromeda-A X Folton-Folt Ulf)
tenyésztő: Ioana & Ady Virgas
Ashley oldala elkészült

 

 

Augusztus 17

új képek:
Hannibal nyári szünetét tölti

  

 

  

 

 

Augusztus 16
Semiramis oldala elkészült
(Continental Valentino X Naughty by Nature el Santhynor)

 

 

Augusztus 15

Új fotó: Lord, Mini Me.

 

 

Augusztus 14

Joyce el Santhynor fia, Ch.Black Alpin Bitang Pierre

(Joyce el Santhynor  X Tribeca Robert de Niro)
sikeres EuDDC tenyészszemlét tett.
Gratulálunk!

 

 

VDHJCH. Lestat el Santhynor
Finnországban (Keuruu),
Pirjo Aaltonen bírónőnél (Fi) Kitűnő I, Osztálygyőztes címet ért el!
Gratulálunk és köszönöm, Eliisa!!!

 

 

Augusztus 13

Sentinel oldala új képekkel frissült
(Continental Valentino X Naughty by Nature el Santhynor)

 

 

 

Augusztus 10

Új képek az 5 hónapos Toscana el Santhynor-ról
(Lormont de Ayalga X Emma v Starophramen)

 

 

Augusztus 08

 

új link:

 

Domaene Hohlenfels Kennel

 

 

Joyce el Santhynor fia, Ch.Black Alpin Bitang Pierre

(Joyce el Santhynor  X Tribeca Robert de Niro)
 hivatalos szűrési eredményei:

ED:0, HD:A/B

Gratulálunk
Tulajdonosának és Tenyésztőjének !

 

 

Sentinel oldala frissült
(Continental Valentino X Naughty by Nature el Santhynor)

 

 

Augusztus 05

 

Az állatorvosi vizsgálat alapján
Ch Hannibal Lecter-A mélyhűtött spermájával sikeresen termékenyítették  
 Babushka v Schlesien mantelos szukát
(la Dolca Vita Danes)
az Amerikai Egyesült Államokban.
Gratulálunk Vanessának és külön köszönet
állatorvosainknak: 

Dr Szász Ferenc (ICSB-Hungary)
és  Dr Pirky (ICSB-Texas)

 

 

 

 

 

 

 

 

Augusztus 04

Új fotó:
Golodh de Monfradogos 8 hónapos (!!!!) képe
(Ch Hannibal Lecter-A   x Ch Alka de Monfradogos.)


Gratulálunk Carlosnak ehhez a hatalmas fiúhoz!

 

 

Augusztus 03

Új fotók a 7 hónapos Spartacus el Santhynor-ról
(Continental Valentino X Naughty by Nature el Santhynor)

 

 

 

Július

 

 

Július 28

Elkészült Seherezade el Santhynor oldala

(Continental Valentino X Naughty by Nature el Santhynor)

 

 

Új linkek:

Domaine D'Elegar Great Danes
Domaine de Froidmont

von Haus das Freude

 

 

Új képek

Ch Hannibal Lecter-A és La Scala Moloseum kölykeiről

  

 

  

 

 

Július 27
Az ultrahangos vizsgálat alapján Ch Hannibal Lecter-A
sikeresen fedezte Shakir Mary-Jo J.-M mantelos szukát az olasz
"di Shakirhouse" kennelben

 

 

Ch Hannibal Lecter-A és Pandemonium Arhus
lányai ismét nagy sikerrel szerepeltek a kiállításokon:

Ksenia Arhus (debütáló kiállítás) Varsó - Kitűnő I, CAJC

Kremowka Arhus: Koszalin - Kitűnő I, CAJC, Legszebb Fiatal, Fajtagyőztes

Gratulálunk csajok!

 

 

Július 26
Az ultrahangos vizsgálat alapján Ch Hannibal Lecter-A
sikeresen fedezte
MultiCh Lara Croft el Santhynort

 

 

Július 25

Új képek Ch Hannibal Lecter-A és MultiCh Lara Croft el Santhynor

7 hónapos fiáról: Le Roi Mini Me el Santhynor-ról

 

 

Július 24
Új képek Ch Hannibal Lecter-A és MultiCh Lara Croft el Santhynor

7 hónapos lányáról. Rosie vadászik

 

 

 

 

Új képek az "S" kölykökről

Semiramis, Sentinel és Sunny (Speedy Gonzales)
(Continental Valentino X Naughty by Nature el Santhynor)
Külön köszönet Gheorghiu Brindusanak a segítségért és a bemutatásért!

 

Sentinel

   

 

 

 

Semiramis

  

 

 

 

Speedy Gonzales "Sunny"

  

 

 

Július 23
Új képek Ch Hannibal Lecter-A

8 hónapos fiáról Lord Obrowska Tradycja-ról
(CH.Hannibal Lecter-A X Goraya Obrowska Tradycja)

 

 

Július 22

Az ultrahangos vizsgálat alapján Ch Hannibal Lecter-A
sikeresen fedezte el Loco Sfnix Safari fekete szukát a Rima-Réme kennel
tulajdonában.

grafikai munka: Dániel Kis-Szabo

 

 

Július 20
Meglátogattak minket Seherezade és Rene új gazdái a Virgas Család.
Köszönet Nekik és Gheorghiu Brindusának a csodálatos napért!

 

 

Július 17

Új fotók Sehezerezade el Santhynorról hamarosan!
(Continental Valentino X Naughty by Nature el Santhynor)

 

 

 

Július 16.

Szombathely-CACIB (H)
bíró: Igor Selimovic(SRB)

Dinastiya Leksa Jelena to el Santhynor : Kitűnő I, HPJ
(Ch Hannibal Lecter-A X Ch. Feerilend New Vita)

Ezzel az eredménnyel Jelana 10 hónaposan  teljesítette a
HUNGÁRIA JUNIOR CHAMPIONÁTUS
feltételeit.
Külön köszönet Egri Ildikónak érte!

 

 

Július 13

Gratulálunk és köszönjük a magyar tenyésztésű, Fiatal Világgyőztes
kutyák tenyésztőinek!
 

 

Középföldi Duna (csíkos kan)  - Fiatal Világgyőztes 2011
Tenyésztő: Dobozy Csilla (H)

 

Nílusparti Pálma (foltos szuka) - Vice World Junior Champion 2011

Tenyésztő:Rauhoffer Viktor (H)

 

 

Brandon v Gigantic Blau (kék kan) - Fiatal Világgyőztes 2011
Tenyésztő+ Tulajdonos: Fülöp Réka (H)

 

 

Július 12
Boldog Születésnapot Júliusi Születésű Kutyáinknak!

 

el Santhynor 'E' alom
2002. július 12

(Aisha Marie el Santhynor X Amarillo Dominik)

 

Boldog Születésnapot EDITH!!!!!

Edami Edith 9 éves

 

 

el Santhynor 'I' alom
2005 július 29.

(Baronesse v Obensberg X Crazy Horse of Controll)

 

 

Új, 4 hónapos képek a 'T' alom kölykeiről

(Emma v Staropharmen X Lormont de Ayalga)

 

 

Július 10
Új, 10 hónapos képek
Dinastiya Leksa Jelana to el Santhynor  -ról

(Ch Hannibal Lecter-A X Ch Feerilend New Vita)

 

 

Július 06
Új, 8 hónapos képek
Blood of Renaissance 'Rene'  -ről

(Ch No Mercy "Merlin" el Santhynor X O'Negra el Santhynor)

 

 

Július 03
Új, 6 hónapos képek Rococco el Santhynor-ról
 
(Ch Hannibal Lecter-A X MultiCh Lara Croft el Santhynor)

 

 

Július 02
Új, 6 hónapos kép Rose of Roma el Santhynor-ról

(Ch Hannibal Lecter-A X MultiCh Lara Croft el Santhynor)

 

 

Július 01
Új, 6 hónapos képek Le Roi "Mini Me" el Santhynor-ról

(Ch Hannibal Lecter-A X MultiCh Lara Croft el Santhynor)

 

 

Június

 

 

Június 30
Új ,6 hónapos kép Semiramis el Santhynor-ról

(Naughty by Nature el Santhynor X Continental Valentino)

 

 

Június 29
Új, 7 hónapos képek Lord Obrowska Tradycja-ról

(Ch Hannibal Lecter-A X Ch Goraya Obrowska Tradycja)

 

 

Június 28

Új képek a 35 napos kölykökről Oroszországban Ch Hannibal Lecter-A
és La Scala Moloseum párosításából.

 

  

 

 

Hannibal két fiának, Lordnak és Mini Me-nek új fotói
hamarosan!

 

 

 

Június 26

Pécs-CAC
bíró: Mátrai Sándorné (H)

Jelena to el Santhynor Dinastiya Leksa:
KItűnő I., HPJ, Junior BIS-be javasolt

(Hannibal Lecter-A X Feerilend New Vita)

Külön köszönet Novák Dánielnek a Best In Show körben a felvezetésért!

 

 

Június 23

Örömmel értesítünk mindenkit, hogy tegnap megérkezett Hannibal Lecter-A
champion bizonyítványa; így Anibal mostantól hivatalosan is:
"CH. HANNIBAL LECTER-A"

 

Külön köszönet felvezetőinek:
Vilimek Dóra (Vyam kennel) és Fülöp Réka (Gigantic Blau kennel)
az idejükért, az energiájukért és azért az örömért,
hogy ezt a csodálatos kutyát szoborszerű szépségében
csodálhattuk a ringben.

 

 

Június 21

fekete kanunk Lord Obrowska Tradycja oldala új képekkel bővült
(Hannibal Lecter-A & Goraya Obrowska Tradycja)

 

 

 

Hannibal Lecter-A  oldala megújult:
U
tódai és a kölykök kiemelkedő sikerei ezentúl Anibal
saját oldalán kapnak helyet.


a képen: Kiara Arhus

 

Június 20

Új linkek kerültek fel a honlapra:

La Dolce Vita Danes
Alani "di Shakir House"
Elevage " les Ombelles"

Elevage"les Perles d Aphrodite"
Szőlőhegy-Szépe Kennel
Hodlowa "from Minitz"

Adamantium kennel

 

 

Június 19
Új fotó Hannibal Lecter-A & Goraya Obrowska Tradycja  foltos fiáról

A képen 5 hónapos

 

 

Június 18

OMSE-CAC

Jelena to el Santhynor Dinastiya Leksa: KItűnő I., HPJ

(Hannibal Lecter-A X Feerilend New Vita)


fotó: Daniel Kis-Szabo

 

 

Június 17

Új képek La Scala Moloseum és Hannibal Lecter-A kölykeiről:

 

 

Speciál Kiállítás
2011.06.13 - DDC Komárom (H)

Bírók: Lothar Müller (D), Miroslav Václavík (Cz)

 

Jelena to el Santhynor Dinastiya Leksa: Nagyon Ígéretes II.
(Hannibal Lecter-A X Feerilend New Vita)

 

 

Ch No Mercy "Merlin" el Santhynor : Kitűnő II, R.CAC
(Bladerunner del Nord Ovest X Edami Edith el Santhynor)

 

Joyce el Santhynor

(MultiCh Catalan el Santhynor X Edami Edith el Santhynor)  utódai is sikeresen szerepeltek:
 

Black Alpin Bitang Pierre (fe.kan): Kitűnő 1, CAC

(Joyce el Santhynor X Tribeca Robert de Niro)

 

Black Alpin Chicolina (fo.szuka): Nagyon Igéretes 1

(Joyce el Santhynor X Tribeca Robert de Niro)

 

Black Alpin Celeb (fo.szuka): Nagyon Igéretes 2
(Joyce el Santhynor X Tribeca Robert de Niro)

 

Black Alpin Chelsea (fo.szuka): Igéretes
(Joyce el Santhynor X Tribeca Robert de Niro)

 

Gratulálunk a Tenyésztőnek és a Tulajdonosoknak!
Köszönjük, Joyce!

 

 

Június16

Új képek MultiCh Catalan el Santhynor  foltos kanunkról

 

 

Új képek Edami Edith el Santhynor  foltos szukánkról

 

 

Gratulálunk Joyce el Santhynor fiának!

Black Alpin Bitang Pierre

(Joyce el Santhynor  X Tribeca Robert de Niro)
az elmúlt hetekben az alábbi kiállításokon szerepelt nagy sikerrel:

 

2011. 05, 22. Szerbia
Kitűnő 1, CAC, CACIB
Fajtagyőztes, Szerb Champion

 

2011.05.21. Szeged
Kitűnő 1. CAC
Tenyésszemle: Tenyészthető
 

Orosháza CAC 2011.05.01.
Kitűnő 1, CAC, HFGY

 

Gratulálunk
Tenyésztőjének és Tulajdonosának!

 

 

Június15

Új képek MultiCh Lara Croft el Santhynor  foltos szukánkról.

 

 

Június 13
T'Amarant el Santhynor csíkos szukánk saját oldala elkészült

 

 

Június 10

Rainstorm Luizador el Santhynor új fotója.
(Hannibal Lecter-A X MultiCh Lara Croft el Santhynor)
A képen 5,5 hónapos.

Tul: Luizador kennel, Ru

 

 

Június 09
 Hannibal Lecter-A és La Scala Moloseum kölykei:
 

   

 

 

 

Június 05


CACIB-LESZNO
 Hannibal Lecter-A lánya
Kiara Arhus
:
Kitűnő  I, CAJC, Legszebb Fiatal

 

Gratulálunk Kiarának és gazdáinak!
(Splendora Vratislava Kennel);
valamint a tenyésztőnek: Alicja Mech-nek!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Június 03

Új fotók  Jelana to el Santhynor Dinastiya Leksa-ról

(Hannibal Lecter-A X Feerilend New Vita)

Köszönet Kis-Szabó Dánielnek a képekért!

 

 

Boldog Születésnapot Kívánunk Júniusi
születésű Kutyáinknak!

 

Starophramen 'A' alom
2002. június 01.
(Viharvari-Vitez Biggi X Altoparti Hermann)

 

 

Június 01

Új képek Hannibal Lecter-A  oldalán

Köszönet Kis-Szabó Dánielnek a képekért!

 

 

Május

 

Boldog Születésnapot Kívánunk Májusi
születésű Kutyáinknak!

 

el Santhynor 'F' alom
2003. május 30
(Freedom George Michael X Camilla el Santhynor)

 

 

Május 29
Hannibal Lecter-A és Ch Pandemonium Arhus kölykei
megkezdték kiállítási karrierjüket.

KIARA Arhus - Nowa Rusa(Pl):
Kitűnő I, CAJC, Legszebb Fiatal, Fajtagyőztes

 

KREMOWKA Arhus  - Ustka(Pl) :
Kitűnő I, CAJC, Legszebb Fiatal

Gratulálunk Csajok!

 

Május 28
Az S alom oldala már magyar nyelven is elérhető.
(Naughty by Nature el Santhynor X Continental Valentino)
 

 

 

Május 27
 Shemar Moore oldala új fotókkal frissült.
(Naughty by Nature el Santhynor X Continental Valentino)

 

Május 25
 Merlin oldala új képekkel és információkkal frissült.
(Bladerunner del Nord Ovest X Edami Edith el Santhynor)

 

Május 21
Megszülettek Hannibal Lecter-A & La Scala Moloseum kölykei
Oroszországban.
Gratulálunk!
 Külön köszönet Elenának és Nadianak; akik több, mint 5000 kilométert
utaztak ezért a fedeztetésért!

 

 

Május 18
'Almaink' oldalunk megújult.

 

 

Május 13
Új fotók a  'T' kölykökről
( Emma V Starophramen X Lormont de Ayalga)

 

 

Május 10
 Baronesse "Enikő"  oldala megújult, új képekkel. 

 

 

Május 08
CAC- Backo Pelovo Selo
bíró: Gere Tibor

Ch Lara Croft el Santhynor: Kitűnő I, CAC

Hannibal Lecter-A: Kitűnő I, CAC, Fajtagyőztes

   

Külön köszönet Fülöp Rékának Anibal felvezetéséért!

 

Május 07
CAC-Sivac
bíró: Ratibor Cekic

Ch Lara Croft el Santhynor: Kitűnő I, CAC

Hannibal Lecter-A: Kitűnő I, CAC, Fajtagyőztes, Fajtacsoport III.

Külön köszönet Fülöp Rékának Anibal felvezetéséért!

 

 

Április

 

 

2011. április 30

Saint Petersburg - Oroszország
 Orosz Nemzeti Klubkiállítás

bíró: Guido Perosino (It)

Jdislava Dinastiya Leksa
(Hannibal Lecter-A X Feerilend New Vita):
Osztálygyőztes, Klubgyőztes, Legszebb Kölyök, Legszebb Fiatal Dog,
Legszebb színű kutya

Gratulálunk Tenyésztőjének és Tulajdonosának!

 

 

Április 30
Közép-Kelet Európa Kupa - Temesvár, Románia
Bíró: Mr. Ionescu Augustin (Ro)
Köszönet Kádasné Nagy Annamáriának Anibal felvezetéséért!

 

Külön köszönet a "dog-german.petid.ro" csapatának
 a csodálatos képekért és a lehetőségért, hogy használhatom őket
a honlapomon.

 

Le Roi Mini Me el Santhynor   Hannibal Lecter-A
 
Nagyon ígéretes II.   Kitűnő II.
     
Jelana to el Santhynor Dinastiya Leksa:   Lord Obrowska Tradycja
 
 Nagyon ígéretes I,
Kölyök Győztes
  Nagyon ígéretes I.
Baby Győztes

 

 

Április 29
Molosser Klubkiállítás - Temesvár, Románia
Bírók: Ms. Gheorghiu Brindusa (Ro) & Mr. Chan Weng Who (Mal)

 

Külön köszönet a "dog-german.petid.ro" csapatának
 a csodálatos képekért!

Le Roi Mini Me el Santhynor   Hannibal Lecter-A
 
Nagyon ígéretes I,
Osztálygyőztes, Bébi Klubgyőztes,
Legszebb Bébi
  Kitűnő I, CAC, Klubgyőztes, BOS
A Molosser Klub
Utódcsoport Győztese 2011
     
Lord Obrowska Tradycja   Jelana to el Santhynor Dinastiya Leksa:
 
Nagyon ígéretes II.    Nagyon ígéretes I, Kölyök Győztes, R.BISS Kölyök

 

 

Április 26
Új fotó Rococco-ról.

 

 

Április 23
Új képek a "T" betűs kölykökről

 

 

Április 20

Új képek Anibal kölykeinek oldalán

 

 

Április 11
Megszülettek
Hannibal Lecter-A és Yenna v Schlesien kölykei

a v Schlesien kennelben

 

 

Április 10

Békéscsaba - CAC


Ch. No Mercy el Santhynor - Kit. I, CAC
Hannibal Lecter-A - Kitűnő I.
Jelana to el Santhynor Dinastiya Leksa - Nagyon Ígéretes I
Bíró
: Korózs András(H)

 

Köszönet Vilimek Dórának a felvezetésért
és Kis-Szabó Dánielnek a képekért!

 

Ezzel az eredménnyel Ch. No Mercy el Santhynor
teljesítette a Hungária Grand Championátus feltételeit.

 

Gratulálunk tulajdonosának, Keszler Henriettának az eredményhez!

 

 

Árpilis 09

Megszülettek Hannibal Lecter-A és Billy Jean del Castello delle Rocche

kölykei a del Castello delle Rocche kennelben

 

 

Április 03

Dombóvár - CAC

Bíró: Erdős László (H)

 

Ch. No Mercy el Santhynor - Kit. I, CAC

Gratulálunk tulajdonosának
Keszler Henriettának az eredményhez!

 

 

Boldog születésnapot kívánunk áprilisi születésű kutyáinknak!

 

 

el Santhynor 'H' alom
2004. április 03.

   

el Santhynor 'B' alom
1999. április 07.

el Santhynor 'D' alom
2001. április 30.

 

 

 

 

április 01

Elkészült Le Roi Mini Me oldala

 

 

 

Március

 

 

március 24
Elkészült Shemar Moore oldala

 

 

 

március 18
Elkészült  Sentinel oldala

 

 

 

Boldog születésnapot kívánunk márciusi születésű kutyáinknak!

 

el Santhynor 'O' alom
2008. március 23

 

 

 

március 04

 

Megszülettek Emma v Starophramen  & Ch Lormont de Ayalga kölykei

 

 

 

március 02:


Frissítések:Szukák és Kanok oldal.
Új fotók:
Jelana, Rene, Lord, Lara és Anibal oldalán.

 

 

Február

 

Boldog születésnapot kívánunk februári születésű kutyáinknak!

 

el Santhynor 'C' alom
2001. február 06

Elismeréssel adózunk
Catalannak,
aki 10 évesen is kiváló egészségnek örvend.

el Santhynor 'L' alom
2007. február 02

   
el Santhynor 'A' alom
1998. február 11

Mária és testvérei emlékére

 

2011. február 26:

Évadzáró Klubvacsora - Ócsa

 

AZ ÉV LEGEREDMÉNYESEBB FOLTOS NÉMET DOG KANJA 2010

Ch. No Mercy el Santhynor


Gratulálunk tulajdonosának,
Keszler Henriettának!

 

 

Naughty by Nature el Santhynor

foltos német dog szuka

HD:0 ED:1
Vizsgálatot végezte: Dr. Juhász Tamás
Vizsgálat helye: Juhász Tamás Kisállat Klinika, Budapest,XI. kerület
Vizsgálat ideje: 2011. február 26.

Reg Nr.: 1644/2011

 

 

február 20

Megérkezett új, import fekete kanunk Lengyelországból:
LORD OBROWSKA TRADYCJA

 

 

február 19
CACIB RZESZOW-Lengyelország
Jelana to el Santhynor Dinastija Leksa:Nagyon Ígéretes I, Legszebb Bébi

 

  

Új képek Jelana és Anibal oldalán

 

 

Január

 

 

január 14

Hannibal Lecter-A fedezte Balkis d'Iskandar fekete szukát
Caroll és David Gattegno (d'Iskandar kennel) tulajdonában.

 

Boldog születésnapot kívánunk
januári születésű kutyáinknak!

 

Boldog születésnapot a Bladerunner gyerekeinknek:

 

Hannibal Lecter-A
2007.január 01.

el Santhynor 'N' alom
2008. január 25.

 

 

Január 02

Új fotók orosz import szukánk,
Jelana to el Santhynor Dinastiya Leksa -ról

 (Hannibal Lecter-A lánya)
Jelana 3,5 hónaposan 58 cm marmagas. :-)

 

 

Megszületett  az "R" alom

 

 

Megszületett az "S" alom

   

 

 

Archív hírek 2008                  Archív hírek 2009                 Archív hírek 2010

 

 

Rákbeteg Állatokért Alapítvány

elérhetőségek, tájékoztató és rendelkezési nyilatkozat az adó 1%-ról

 

 

 

 

 

elsanthynor@gmail.com © el Santhynor Great Danes www.elsanthynor.eu